Hotelarrangementen in Asten

Asten is een gemeente en een plaats in de provincie Noord-Brabant. Asten ligt in een landelijke omgeving en bevindt zich in de regio De Peel, die bekend staat om zijn veengebieden, bossen en heide. De Peel biedt mooie natuurgebieden en is ideaal voor natuurliefhebbers. In de omgeving zijn er mogelijkheden voor wandelen, fietsen en andere buitenactiviteiten. Asten heeft enkele interessante historische gebouwen en kerken die getuigen van de rijke geschiedenis van de regio. Net als veel steden in Noord-Brabant staat Asten bekend om zijn bourgondische sfeer.

Peelse Golf

3-daags Golfarrangement in het Brabantse Asten en 2 dagen golfen op verschillende golfbanen

Asten 188 verkocht

Wist u dat dit 4-sterren hotel in het Brabantse Asten omringd is door maar liefst 5 schitterende golfbanen? Boek dit 3-daagse golfarrangement en u hoeft alleen uw clubs te pakken en de rest regelen wij voor u! Uw ontbijt en geniet op de eerste avond van een 3-gangendiner en 2 dagen een 18 holes greenfee zijn inbegrepen. Kom ook heerlijk genieten en kom golfen in Brabant.

Golfbaan de Swinkelsche

Golfarrangement in Asten - 3 dagen genieten en 1 greenfee voor 18 holes

Asten

Bij dit golfarrangement kunt u kiezen uit maar liefst 5 golfbanen die in de buurt van dit 4-sterren hotel in het Brabantse Asten liggen. Na een dag heerlijk golfen dineert u in het hotel en geniet u 's morgens van een uitgebreid ontbijt. De andere dagen kunt u de omgeving verkennen, u kunt hier namelijk ook heerlijk fietsen en wandelen.

Ontbijttafel

3-daags Wandelarrangement - Ontdek bijzondere natuur vanuit het Brabantse Asten

Asten 7 verkocht

Met Nationaal Park de Groote Peel en de Strabrechtse Heide op wandelafstand is dit hotel het perfecte startpunt! Verblijf 3 dagen in dit 4-sterren hotel en wandel er lekker op uit. 's Morgens staat er een uitgebreid ontbijt u klaar en als u terugkomt in het hotel kunt u nog even lekker ontspannen in de wellness en 's avonds gezellig dineren.

buitenterras

Geniet van de natuur van het Brabantse Asten - 3 daags fietsarrangement

Asten

De omgeving van dit 4-sterren hotel biedt een prachtige gelegenheid om te fietsen en te ontspannen. Proef de gastvrijheid van het hotel en maak gratis gebruik van alle wellnessfaciliteiten. Geniet na uw nachtrust in één van de kamers van een uitgebreid ontbijtbuffet. De omgeving nodigt u uit om prachtige fietsroutes af te leggen.

Kaasplankje

3-daags Culinair arrangement - Ervaar de bourgondische Brabanders

Asten

Ga er op uit met vrienden, familie of uw geliefde! Tijdens uw verblijf is er aan alles gedacht. Geniet in één van de recent gerenoveerde kamers nadat het restaurant u een heerlijk 8-gangen diner heeft geserveerd. Schuif in de ochtend aan in het restaurant om te genieten van een uitgebreid ontbijtbuffet. De rest van de dag kunt u de prachtige omgeving leren kennen of tot rust komen in de wellness.

hotelaanzicht

Minivakantie in het Brabantse Asten - Ga er 5 dagen op uit met familie of vrienden

Asten

Maak uw 5-daagse minivakantie nog specialer met 4 heerlijke overnachtingen in de comfortabele kamers, inclusief smaakvolle ontbijtbuffets elke ochtend en gezellige diners in Brasserie De Stegen elke avond! Tijdens uw verblijf kunt u ontspannen met een verfrissende duik in het overdekte zwembad of verken de nabijgelegen steden Eindhoven en Helmond.

6 Uitstapjes

Hotelidee.nl maakt gebruik van cookies
Hotelidee.nl is powered by Recreatief.nl

© 2024 Hotelidee.nl